Galeria zdjęć
1.GALERIA 2020r.2.GALERIA 2019r.3.GALERIA 2018r.4.GALERIA 2017r.5.GALERIA 2016r.6.GALERIA 2015r.7.GALERIA 2014r.8.GALERIA 2013r.9.GALERIA 2012r.10.GALERIA 2011r.11.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE12.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA13.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU14.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi15.MUZYKA KLASYCZNA16.FOLKLOR I TRADYCJA17.WYSTAWY18.GALERIA GWIAZD19.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA20.KOCHAMY POLSKIE SERIALE21.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE22.KULISY SŁAWY23.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD24.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► WOK w Wałdowie jak malowany!

 

► Dzień Strażaka w ARTiK'u w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa obchodzi Dzień Flagi

 

► Halo tu Ziemia - ARTiK Wałdowo zdalnie

 

► Kicające zające z ARTIK'u w Wałdowie

 

► ARTiK z Lutowa w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne

 

►  Pracowite Maluchy z ARTiK'a w Lutowie

 

► Maluchy z ARTiK'a w Lutowie przygotowują pyszności w domach

 

► ARTIK Lutowo - Światowy Dzień Opowiadania Baśni

 

► Śladami dinozaurów - ARTIK w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa poznaje świat za pomocą zmysłów

 

► Dzień Kobiet i Mężczyzn w Lutowie

 

► Dzień Kobiet , Dzień Mężczyzny i Dzień Sołtysa w Wilkowie.

 

► "Jak za dawnych lat" – Dzień Babci i Dziadka - Lutowo

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wilkowie.

 

► Muzyczna kawiarenka dla babci i dziadka - Wałdowo

 

► Lutowo Dzień Babci i Dziadka

 

► Ferie zimowe w Lutowie

 

► Występ na dużej scenie - ARTiK Lutowo

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

 

Archiwum aktualności [2]

 

 

 

 

 

 

 


 

MŁODY TALENT!


Jak co roku Samorząd Uczniowski I Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Bydgoszczy zaprosił, utalentowanych młodych ludzi w wieku od 16 do 24 lat do zmagań w IV Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym Młode Talenty.
Patronat honorowy nad festiwalem w roku 2011 objął Prezydent  Rzeczpospolitej Polskiej Pan Bronisław Komorowski. W dniach od 28 lutego do 3 marca w Kinoteatrze „ADRIA” w Bydgoszczy oceniano umiejętności ponad tysiąca młodych artystów z całej Polski w kategoriach taniec, teatr, muzyka. Wśród około 50 uczestników w dziedzinie tańca, tegoroczną edycję festiwalu wygrał niezwykle energetyczny, wszechstronnie uzdolniony tancerz – Filip Drogoś, współpracujący ze Studiem Tańca „Styl” Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.
Głównym, podsumowującym wydarzeniem związanym z konkursem była uroczysta Gala Finałowa, która odbyła się 1 kwietnia 2011 roku w Operze „Nova” w Bydgoszczy. Podczas gali uhonorowano laureatów nagrodami, nastąpiło także uroczyste otwarcie wystaw, prezentujących prace zwycięzców w kategorii plastycznej jaki i fotograficznej oraz koncert z udziałem młodych talentów 2011 roku.
Filipowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych w nadziei na kolejne, porywające odsłony sceniczne.

 

 


 

 Zapraszamy Do Nas!

Pro Art Studio ZAPRASZA

PRO ART STUDIO – zaprasza dzieci i młodzież do nowej sekcji. Proponujemy zajęcia z rysunku i malarstwa. Celem zajęć jest przygotowanie podłoża artysty, które owocowałoby w przyszłości. Proponowane ćwiczenia rozwiną zasób doświadczeń dzieci z zakresu wiedzy o sztuce, wzmocnią sprawność manualną oraz pozwolą w pełni rozwijać się i utrzymać stan równowagi psychicznej. Nasi odbiorcy zapoznają się z różnymi technikami i możliwościami narzędzi wykorzystywanych w rysunku, takimi jak węgiel, ołówek… Zajęcia prowadzimy z pasją i mamy  na celu rozwijanie wrażliwości i kreatywnego postrzegania rzeczywistości.

Zapraszamy w środy od godz. 17.30.

 


 

Warsztatowo 2011

 


Centrum Kultury i Sztuki – główny organizator Przeglądu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży, poza wyłonieniem artystycznych talentów, dokonuje wszelkich starań w kierunku dalszego rozwoju wyłonionych w konfrontacjach laureatów. Wzorem lat ubiegłych dla wszystkich uzdolnionych, chcących rozwijać swoje umiejętności CKiS w Sępólnie Krajeńskim ufundowało zajęcia warsztatowe w wybranych dyscyplinach oraz kategoriach. W kategorii teatr, warsztaty poprowadził Eugeniusz Mikołajczyk – scenarzysta i reżyser niezależnego Teatru Cztery Żywioły, programowo usytuowanego w nurcie teatru ruchu i pantomimy.

Tak przebiegały warsztatowe zmagania sceniczne:

 

 

 

W kategorii taniec tegorocznych zwycięzców  zaszczycili uznani choreografowie Szkoła Tańca – „Fabryka Tańca” w Bydgoszczy: Katarzyna Foryś oraz Kamil Lewandowski.

Oto krótki fotoreportaż z warsztatów tanecznych w kategorii break dance oraz jazz:
 

 

 


 

Finalista III edycji MAM TALENT Kamil Bednarek w Centrum Kultury i Sztuki

 


Dnia 19 marca 2011 r. odbył się koncert w klimacie muzyki reggae. Gwiazdą wieczoru był Kamil Bednarek, finalista III edycji MAM TALENT. Wokalista wystąpił wraz z zespołem STAR GUARD MUFFIN, z którym promuje nową płytę pn. „SZANUJ”.

Mieliśmy również okazję posłuchać zespołu „PAJUJO”, który wystąpił gościnnie tuż przed finałowym koncertem.

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ W NASZEJ GALERII !
 


 

BILETY SPRZEDANE!

STAR GUARD MUFFIN

INFORMUJEMY, ŻE NIE MA JUŻ BILETÓW NA KONCERT ZESPOŁU "STAR GUARD MUFFIN".

TAKŻE W DZIEŃ KONCERTU NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI ICH NABYCIA!

 

Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
19 marca 2011 r
godz. 19:00

 


 

 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl