Galeria zdjęć
1.GALERIA 2020r.2.GALERIA 2019r.3.GALERIA 2018r.4.GALERIA 2017r.5.GALERIA 2016r.6.GALERIA 2015r.7.GALERIA 2014r.8.GALERIA 2013r.9.GALERIA 2012r.10.GALERIA 2011r.11.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE12.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA13.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU14.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi15.MUZYKA KLASYCZNA16.FOLKLOR I TRADYCJA17.WYSTAWY18.GALERIA GWIAZD19.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA20.KOCHAMY POLSKIE SERIALE21.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE22.KULISY SŁAWY23.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD24.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► Lutowo Dzień Babci i Dziadka

 

► Ferie zimowe w Lutowie

 

► Występ na dużej scenie - ARTiK Lutowo

 

► Jasełka w Iłowie

 

► Magia Świąt Bożego Narodzenia w Teklanowie.

 

► Pracownia skrzata w Kawlach

 

► Mikołajki w świetlicy w Wilkowie

 

► Spotkanie świąteczne w WOK Lutowo

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

Archiwum aktualności 2020 [1]

 

 


28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – gramy, bo lubimy!


    Siemacie ludzie! Nabieramy wiatru w żagle razem z najgłośniejszą orkiestrą na świecie i kwestujemy wspólnie po raz 28. Tym razem zbierać będziemy środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będziemy się w tym roku skupiać przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia. Cel Finału obejmuje także zakup wyposażenia dla oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej. W ich przypadku planowane są zakupy inkubatorów, monitorów, respiratorów, a także strzykawek automatycznych i objętościowych. Ponadto, zarówno dla sal operacyjnych jak i oddziałów pooperacyjnych, niezbędne będą zakupy ultrasonografów i echokardiografów. Wspomagając tę szczytną ideę  przygotowaliśmy program, na który składają się wielopokoleniowe występy i prezentacje lokalnych artystów. Startujemy punktualnie o godzinie 17:00 na sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Oto podgląd na program 28. finału WOŚP:

- Dzieci z gminnego przedszkola nr 2 „Bajka”
- Podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej
- Młodzieżowe oraz Dziecięce Studio Piosenki CKiS
- Młodzieżowa Orkiestra Dęta CKiS
- Młodzież z Wiejskiego Ośrodka Kultury w Wałdowie
- Taneczny zespół „Modraki” z WOK Lutowo
- Zespół Lutowianie
- Pomiar ciśnienia, tętna i cukru oraz stoiska NZOZ „Doktór” i Szpitala Powiatowego NZOZ w Więcborku
- Spektakl teatralny „Opowieść Wigilijna” w wykonaniu grupy teatralnej „Czas Wyobraźni”
- Nasi wolontariusze będą także obecni podczas meczów Sępoleńskiej Ligii Futsalu w Centrum Sportu i Rekreacji (ul. Chojnicka 19)
- Licytacje gadżetów WOŚP


BĄDŻCIE Z NAMI!
12.01.2020 r.
godz. 17:00
sala widowiskowa
Centrum Kultury i Sztuki
w Sępólnie Krajeńskim

 


 


 Trzej Królowie przejdą przez Sępólno

    Tradycyjnie, 6 stycznia ulicami wielu miast w całej Polsce przejdą Orszaki Trzech Króli. Od kilku lat również mieszkańcy Sępólna Krajeńskiego uczestniczą w tym barwnym widowisku. Tradycja ta zawitała do Polski z Hiszpanii i Meksyku, jednak to w naszym kraju zyskały one miano największych i najbardziej popularnych. Zapraszamy Państwa do towarzyszenia Trzem Monarchom w drodze do nowonarodzonego Dzieciątka Jezus. Zbiórka o godzinie 11:00 a targowisku „Mój Rynek”, skąd orszak wyruszy w stronę kościoła parafialnego. Dołącz do nas!


06.01.2020 r.
zbiórka godzina 11:00
targowisko miejskie „Mój Rynek”
Sępólno Krajeńskie


 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl